Pomnik Ronaldo przed nowym Santiago Bernabeu

MARCA


Inwestycje w nowe Santiago Bernabeu postępują. Pracę mogą zakończyć się w następnym, a może i nawet w przyszłym roku. Real Madryt potwierdził, że przed nowym stadionem pojawi się pomnik Cristiano Ronaldo.

Nowy stadion ma być wielofunkcyjny, nowoczesny. Będzie to najlepiej wyposażony obiekt piłkarski, wyprzedzający o lata świetlne Camp Nou i pokonujący nowy stadion Atletico – Wanda Metropolitano. Na stadionie miał pojawić się hotel oraz centrum handlowe. Końcowo zrezygnowano z tego pomysłu przez biurokracje. Początkowo miało być 93 tysiące miejsc, teraz zakłada się 85 tysięcy siedzeń. Stadion będzie wyglądał futurystycznie, zawierać będzie metaliczną elewacje o ciekawym kształcie.

Potwierdzono, iż już po przebudowaniu, przed stadionem pojawi się pomnik Cristiano Ronaldo. Wiele osób czekało na ten komunikat i nareszcie to potwierdzono. Portugalczyk niewątpliwie zasłużył na te wyróżnienie. W internecie krążyło wiele pomników Ronaldo, które nie były udane. Możemy być jednak pewni, iż wszystko przed nowym Bernabeu będzie idealne. Nie brakuje zdań, iż pomnik powinien pojawić się dopiero po zakończeniu kariery przez Cristiano. Reprezentuje bowiem barwy innych klubów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.