III Liga: Hattrick w pierwszych pięciu minutach

W dzisiejszym spotkaniu III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej Olimpia Elbląg rozgromiła na wyjeździe Granicę Kętrzyn 7:1. Na uwagę zasługuje fakt iż zawodnik gospodarzy Paweł Piceluk skompletował hattricka już w pierwszych pięciu minutach meczu.

Przed tym spotkaniem Granica Kętrzyn miała naprawdę trudne zadanie. Bowiem do ostatniej drużyny w tabeli (4 punkty w 21. kolejkach) przyjechał lider z Elbląga. Po pięciu minutach goście prowadzi 3:0, a swoją dominację potwierdzili w drugiej połowie zdobywając kolejne cztery bramki. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym honorowym trafieniem. Autor szybkiego hattricka zdobył w tym meczu 4. bramki.

Granica Kętrzyn – Olimpia Elbląg 1:7 (0:3)

0:1 – Piceluk 3′

0:2 – Piceluk 4′

0:3 – Piceluk 5′

0:4 – Piceluk 50′

0:5 – Szuprytowski 61′

1:5 – Bobrowski 64′

1:6 – Bartkowski 81′