Oficjalnie: Jacek Trzeciak trenerem Olimpii Elbląg

zksolipmia.pl


Jacek Trzeciak został nowym trenerem drugoligowej Olimpii Elbląg. Na tym stanowisku zastąpił Dariusza Kaczmarczyka.

Trenerski stołek w Olimpii Elbląg jest wyjątkowo gorący, o czym przekonał się Łukasz Kowalski. Drugoligowiec pod jego wodzą zanotował fatalny start sezonu. Napięta sytuacja wokół drużyny spowodowała, iż po przegranym 0:1 meczu z Bytovią, Kowalski wdał się w słowną pyskówkę z kibicami. Kolejny domowy mecz z Chojniczanką, zakończył się ewakuacją trener z obiektu przy pomocy karetki pogotowia ratunkowego. Następnie Łukasz Kowalski zrezygnował z funkcji trenera Olimpii, a jego miejsce zajął dotychczasowy asystent – Dariusz Kaczmarczyk, któremu także nie udało się poprawić wyników osiąganych przez  zespół.

Władze drugoligowca poinformowały, iż nowym trenerem zespołu został Jacek Trzeciak, który przez większość trenerskiej kariery związany był z Polonią Bytom. W poprzednim sezonie pracował w Olimpii Grudziądz, z której został zwolniony w czerwcu br., znacząco przyczyniając się do spadku klubu do drugiej ligi.


1 thought on “Oficjalnie: Jacek Trzeciak trenerem Olimpii Elbląg

  1. Zapytanie do autora tekstu- Kamil Rykaczewski- czy ” znacząco przyczyniając się do spadku klubu do drugiej ligi” oznacza pozostawienie klubu z 1 punktem straty do miejsca barażowego o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ? Cytując Sportowe Fakty z 29.06.2020 “Jacek Trzeciak objął stery w Olimpii na początku września 2019 roku. Grudziądzanie pod jego wodzą zdobyli 29 punktów w 21 kolejkach. Wynik całkiem poprawny, biorąc pod uwagę to, że są beniaminkiem Fortuna I ligi. Olimpia obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w lidze. Biało-zieloni tracą zaledwie punkt do miejsca barażowego o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.” Dziennikarz to osoba zbierająca i przygotowująca materiały dotyczące określonego tematu. Następnie trafiają one do konkretnej redakcji, za pośrednictwem której trafiają do nas odbiorców- czytelników. Jak łatwo się domyślić, zawód ten wiąże się z posiadaniem pewnych cech i umiejętności, bez których nie może on być dobrze wykonywany. Przede wszystkim, dziennikarz powinien wykazywać cechy takie jak: dociekliwość, komunikatywność, inteligencja, kultura osobista, ale przede wszystkim w moim odczuciu rzetelne przedstawienie faktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.