Igor Kharatin zabrał głos w sprawie sytuacji Ukrainy
Zawodnik Legii Warszawa i reprezentant Ukrainy zabrał głos w sprawie napiętych stosunków Rosyjsko-Ukraińskich i wprowadzenia stanu wojennego w swojej ojczyźnie.
Igor Kharatin nie kryje bólu i smutku w kwestiach, które poruszyły dziś znaczną część ludzi. Legia Warszawa opublikowała film ze swoim zawodnikiem, w którym przekazała pełne wsparcie i solidarność. Sam zawodnik podziękował wszystkim za okazane wsparcie i wyraził nadzieje na nadejście pokoju.
- Ja i moja rodzina jesteśmy z Ukrainy. Kochamy i cenimy nasz kraj i szczerze wierzymy w to, że nastąpi pokój. W tym trudnym czasie najważniejsze są dla nas wiara i zjednoczenie - skomentował.
"Wierzymy, że nastąpi pokój. Chciałbym podziękować wszystkim Polakom, którzy wspierają nas w tym trudnym czasie" - Ihor Kharatin. pic.twitter.com/Hq6G0DzdMj
— Legia Warszawa (@LegiaWarszawa) February 24, 2022
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Polska PiłkaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła






Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55









































