Ibrahimović: Przejmuję na siebie presję i odpowiedzialność

Ibrahimović

acmilan.com


Zlatan Ibrahimović raz jeszcze został bohaterem Milanu. Szwed mówi, że czuje się młody i chętnie bierze odpowiedzialność, gdy nadchodzą trudniejsze momenty.

Piłkarze z Mediolanu długo męczyli się z Udinese, aż nadszedł moment, w którym Zlatan Ibrahimović w ekwilibrystyczny sposób strzelił siódmego gola w obecnej kampanii. – To był bardzo trudny mecz, ale udowodniliśmy, iż pracujemy, cierpimy i trzymamy się razem. W trudnych chwilach widzisz, czy drużyna współpracuje we właściwy sposób – przyznał napastnik.

– Jesteśmy jednym z najmłodszych drużyn w Europie, mimo że trochę podniosłem średnią, ale dzięki nim czuję się młody. Są głodni i nigdy nie usatysfakcjonowani meczem czy treningiem – opowiada.

– Przyjmę na siebie presję i odpowiedzialność. Oni nie muszą tego czuć. Ja się tym zajmę. Po prostu muszą pracować, wierzyć i podążać naszą drogą. Trudne chwile przychodzą każdemu, to część sezonu, ale ważne jest, aby myśleć pozytywnie – tłumaczy Ibrahimović.

Ponadto stwierdził, że gdy przyjechał do Milanu na początku tego roku, to klub chciał związać się z nim na dłużej. – Szczerze mówiąc, poprosiłem o podpisanie umowy  tylko na sześć miesięcy – dodał.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.