Znicz Pruszków przegrał 1:4 z GKSem Katowice w zaległym meczu 23. kolejki Nice I Ligi.

Głównymi bohaterami spotkania byli Grzegorz Goncerz i Andrej Prokić. Obydwaj zaliczyli po dwie bramki. W barwach Znicza zadebiutował Czech Tomas Borek, który grał do 62. minuty. GKS dzięki wygranej znajduje się na drugim miejscu w tabeli i do liderującej Chojniczanki Chojnice traci już tylko punkt. Jednocześnie przerwał passę czterech meczów bez wygranej.

Znicz Pruszków 1-4 GKS Katowice
Aleksander Jagiełło 85 – Grzegorz Goncerz 32, 75, Andreja Prokić 89, 90

Znicz Pruszków: Misztal, Mysiak, Jakubik (73. Michalski), Rackiewicz, Borek (63. Banaszewski), Długołęcki (46. Paluchowski), Jagiełło, Kita, Janiszewski, Kubicki, Niewulis.

GKS Katowice: M. Abramowicz – Czerwiński, Kamiński, Praznovsky, D. Abramowicz (52. Frańczak) – Jóźwiak (76. Mandrysz), Zejdler, Kalinkowski, Ćerimagić (84. Prokić) – Lebedyński, Goncerz.