I liga: Wygrana czerwonej latarni

odraopole.pl

Odra Opole pokonała 2:0 na własnym stadionie Termalikę Niecieczę w meczu 17. kolejki Fortuna I ligi. Obie bramki padły w drugiej części spotkania. Goście kończyli mecz w dziesięciu.

Tym samym popularne Słonie nie nie wygrały już trzeciego meczu z rzędu. Natomiast podopieczni Piotra Plewni przerwali złą passę – trzech kolejnych porażek wliczając w to mecz w Pucharze Polski. Goście kończyli mecz w dziesięciu, ponieważ w pierwszej minucie doliczonego czasu gry Vladislavs Gutkovskis obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. W następnej serii spotkań Odra zagra w Niepołomicach z Puszczą, a podopieczni Piotra Mandrysza zmierzą się w Nowym Sączu z Sandecją.

9.11.2019, godz. 17:00 Odra Opole – Termalica Nieciecza 2:0 (0:0)
Mateusz Czyżycki 52′, Krzysztof Janus 77′ (k)
żółte kartki: Arkadiusz Piech, Dawid Błanik – Przemysław Szarek, Vladislavs Gutkovskis, Wojciech Kamiński, Roman Gergel, Vladislavs Gutkovskis
czerwona kartka: Vladislavs Gutkovskis 91′ (Termalica).