I Liga: Walka i zaangażowanie zawsze dają efekt!

własne

Chrobry Głogów na zakończenie 2.kolejki I Ligi, na własnym obiekcie musiał uznać wyższość GKS-u Katowice (0:2).

Wynik spotkania tuż przed przerwą otworzył Dawid Abramowicz. Zawodnik przyjezdnych idealnie zakończył akcję ze stałego fragmentu gry. W pierwszej odsłonie kibice zobaczyli… cztery żółte kartki.

W drugiej części pojedynku dominował klub z Katowic, a ową dominację udało się udokumentować w 68.minucie, kiedy to Łukasz Zajdler wykorzystał ogromne zamieszanie w szesnastce Chrobrego.

Chrobry Głogów 0:2 GKS Katowice

Strzelcy:

0:1 Abramowicz (45′)

0:2 Zajdler (68′)

Żółte kartki: Ilków (10′), Kościelniak (36′), Danielak (86′) – Czerwiński (33′), Kamiński (41′), Pielorz (57′)

Skład gospodarzy: Janicki – Ilków-Gołąb, Michalski, Kwiecień, Szubertowski – Sędziak (79. B. Machaj), M. Machaj, Bonecki, Kościelniak (46. Danielak) – Szczepaniak – Kowalczyk (67. Wojciechowski)

Skład gości:  Nowak – Czerwiński, Kamiński, Praznovsky, Abramowicz – Prokić (60. Zejdler), Pielorz, Foszmańczyk (77. Kalinkowski), Duda (84. Sobków), Mandrysz – Goncerz