I liga: Remis Górnika ze Stalą

Górnik Zabrze

Maria Wieczorek - PilkarskiSwiat.com

Zabrzański Górnik zremisował na własnym stadionie ze Stalą Mielec 1:1. Bramki zdobyli Kopacz oraz Zubrowski.

Mecz jak na pierwszoligowe standardy był ciekawy oraz żywy. Prowadzenie gospodarzom dał w 37 minucie Bartosz Kopacz. Do wyrównania doszło zaraz po przerwie, a strzelcem tejże bramki był Jakub Zubrowski. Na stadionie było ponad 10000 widzów.

Górnik: Kuchta – Matuszek, Kopacz, Szeweluchin (Ceremagic), Kurzawa – Gergel, Przybylski, Danch, Nowak (Grendel), Plizga – Skrzypczak (Urynowicz)

Stal: Libera – Sulewski, Zalepa, Kiercz, Getinger – Żubrowski, Marniec – Szczepański (Lech), Prejs, Cholewiak (Buczek) – Sobczak

Górnik Z. – Stal M. 1:1 (1:0)