I liga: Podział punktów w Katowicach

facebook.com/GKSKatowice

W ostatnim sobotnim spotkaniu 3. kolejki I ligi GKS Katowice zremisował na własnym stadionie z Chojniczanką 1:1.

Obie bramki padły na początku spotkania. Pierwsi na prowadzenie już drugiej minucie po golu Tomasza Foszmańczyka wyszli gospodarze, lecz długo nie cieszyli się z prowadzenia. Sześć minut później goście po strzale Bartłomieju Niedzieli doprowadzili do remisu. Dla obu piłkarzy były to premierowe trafienia w tym sezonie.

W następnej kolejce GIEKSA zagra w Olsztynie ze Stomilem, a Chojniczanka podejmie Znicz Pruszków.

13.08.2016, 18:00 GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:1)