

I Liga: Podbeskidzie z nowym sternikiem!
„Górale” I Ligę rozpoczną z nowym szkoleniowcem. Władze klubu z Bielska poiformowały, że na ławce trenerskiej zasiądzie Dariusz Dźwigała.
Wyżej wspomniany zastąpi na tym stanowisku Roberta Podolińskiego, który zdegradował Podbeskidzie o klasę rozgrywkową niżej.
Dariusz Dźwigała ostatnio prowadził Dolcana Ząbki. Niestety klub w trakcie sezonu się wycofał i znakomity niegdyś zawodnik został bez pracy. 47 – latek ma m.in. również na koncie asystenturę u Tomasza Hajty w Jagiellonii Białystok.
Z oficjalnych komunikatów wynika, że kontrakt z klubem będzie obowiązywał przez dwa lata.
Źródło: http://tspbb.pl/
-
AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58
-


AktualnościMiroslav Koubek: 1:1 z RPA – żal niewykorzystanych sytuacji, ale reprezentacja Czech wciąż ma szanseNowacki / 19 czerwca 2026, 12:36
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Szkocja - Maroko? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 12:15
-


AktualnościOceny piłkarzy po meczu Meksyk - Korea Południowa (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:49
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:48
-

AktualnościUSA - Australia przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:05





































