I liga: Jastrzębie czerwoną latarnią ligi

GKS Jastrzębie po porażce 1:2 w Niepołomicach z miejscową Puszczą zostało czerwoną latarnią ligi. Piłkarze ze Śląska po sześciu kolejkach zamykają tabelę z zerowym kontem.

Wszystkie trzy bramki padły w samej końcówce meczu. Dziesięć minut przed końcem worek z bramkami otworzył Hubert Tomalski, a pięć minut później po strzale Łukasza Spławskiego było już 2:0. Goście w dziewięćdziesiątej minucie odpowiedzieli trafieniem Daniela Szczepana, ale na wyrównanie nie było już czasu. W następnej kolejce Jastrzębie zagra w Łęcznej z Górnikiem, a Puszcza, która odniosła drugie kolejne zwycięstwo podejmować będzie Widzew Łódź.

30.09.2020, godz. 19:00 Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie 2:1 (0:0)
Hubert Tomalski 80′, Łukasz Spławski 85′ – Daniel Szczepan 90′ (k)