Hyballa przed Śląskiem Wrocław: Nie czujemy się wielkim faworytem

Peter Hyballa

wisla.krakow.pl / fot. Bartek Ziolkowski

W meczu inauguracyjnym 17. kolejkę PKO Ekstraklasy, Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław (godz. 20:30). – Absolutnie nie czujemy się wielkim faworytem, ale próbujemy przybliżyć nasz nowy styl drużynie – zaznacza Peter Hyballa.

Jednym z istotnych zagadnień jest poprawa skuteczności u Felicio Brown Forbesa. – Bilans Felicio to dwie bramki w dwóch meczach. Dodatkowo wypracował nam rzut karny z Piastem – czyli to ważny gracz. Jak z każdym zawodnikiem rozmawiam też z nim i myślę, że ta pewność siebie na pewno z czasem przyjdzie i będą z tego odpowiednie rezultaty w postaci goli – przyznał Niemiec.

Wrocławianie wyglądają blado na początku roku i nie strzelili jeszcze gola. – Po pierwsze, myślę, że jest w nich teraz pewna wściekłość, bo ostatni mecz przegrali. To drużyna, która znakomicie prezentuje się z kontry, jest bardzo niebezpieczna, gra z czterema bardzo niebezpiecznymi napastnikami. Również podoba mi się ich gra zewnętrznymi obrońcami, którzy są szybcy i ustawieni bardzo wysoko. Na pewno jest to poważny przeciwnik – dodał Hyballa.

W ekstraklasowych meczach masz szanse pół na pół przegrać lub wygrać, wszystko się zdarza. Natomiast absolutnie nie czujemy się wielkim faworytem, ale próbujemy przybliżyć nasz nowy styl drużynie i to przynosi już pierwsze efekty. Zobaczymy też, jaka będzie sytuacja na murawie, bo od tego też będzie dużo zależało w kwestii stylu, który można będzie stosować. Oczywiście jednak podchodzimy do tego meczu z odpowiednią dozą pewności siebie – kończy.

źródło: wisla.krakow.pl /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *