Hyballa: Lech był lepszy od nas, ale staraliśmy się i mocno walczyliśmy

Peter Hyballa

wisla.krakow.pl

Peter Hyballa przyznał, że Lech Poznań był lepszy w hicie 14. kolejki PKO Ekstraklasy, ale to Wisła Kraków wywiozła trzy “oczka” ze stolicy Wielkopolski.

Bohaterem “Białej Gwiazdy” został Jakub Błaszczykowski, który znakomitym strzałem po ziemi tuż przy słupku, nie dał żadnych szans Filipowi Bednarkowi. – Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że był to trudny mecz. Lech był lepszy od nas, ale staraliśmy się i mocno walczyliśmy. Na szczęście udało nam się zabrać komplet punktów do domu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi – zaznaczył Hyballa.

Wiele pochwał otrzymał między innymi Lukas Klemenz, który wrócił do składu po prawie trzy miesięcznej absencji. – Jak dla mnie zagrał bardzo dobrze. Jestem tutaj dopiero od 12 dni, ale ten zawodnik zawsze był bardzo zaangażowany w każdy trening. Podczas meczu z Lechem bardzo dużo dryblował, spisywał się w defensywnie i włączał do akcji ofensywnych – stwierdził opiekun.

– W czwartek rozmawialiśmy na temat gry Jakuba Błaszczykowskiego. Na początku zdecydowaliśmy, że zasiądzie na ławce rezerwowych, ponieważ nie był w maksymalnej dyspozycji. W piątek trenował już normalnie i zdecydowaliśmy, że w razie potrzeby wyjdzie na murawę. Miał grać na „10” i zastąpić Jeana Carlosa. Chcieliśmy dać mu wolną rękę, nie przypisując stałej pozycji. Pokazał się dobrze w kontratakach i zaliczył bardzo ładne trafienie – zakończył 45-letni Niemiec.

źródło: wisla.krakow.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *