Hulk powróci do swojego byłego klubu?

Foto: East News

Jak donosi „Record”, już w styczniu, po wygaśnięciu kontraktu z Shanghai SIPG Brazylijczyk będzie chciał wrócić do FC Porto. Sam klub nie będzie robić problemów i znów chętnie przywita skrzydłowego.

Hulk kojarzony jest głównie ze swojej atletycznej sylwetki, jednak jego wielkim atutem jest również skuteczność. Gdy popatrzymy na dane statystyczne okaże się, że strzelał bramkę w blisko co drugim meczu w swojej karierze. Okej, może nie grał w najmocniejszych ligach świata, bo mówimy tutaj o jego dorobku strzeleckim zgromadzonym w Japonii, Portugalii, Rosji i Chinach. Jednak nadal taka regularność jest dość niespotykana.

Hulk gra w Chinach od sezonu 2015/2016, gdy przeniósł się tam za prawie 56 milionów euro. W klubie z Shanghaiu zrobił wielką karierę. Po internecie nie raz krążyły filmiki, gdy umięśniony zawodnik przepycha wątłych Chińczyków i ładuje piłkę do bramki. Oczywiście nie ma się co oszukiwać, Hulk nie poszedł do ligi chińskiej, aby dumnie reprezentować barwy Shanghai SIPG . Skusiły go do tego bajeczne pieniądze, których w poprzednich latach nie szczędzili przedstawiciele tej azjatyckiej ligi.

Obecnie już 34-letni zawodnik myśli o powrocie do Europy. Kierunek jest prosty, FC Porto. W klubie z Portugalii przeżywał swoje piękne lata i na pewno liczy na to, że uda mu się z nimi jeszcze coś wygrać.

“Record” informuje również, że na Brazylijczyka już czeka kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku, gwarantujący mu zarobki rzędu około dwóch milionów euro za sezon.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *