Hubert Hurkacz – Jakub Mensik (Australian Open 2024) – transmisja, gdzie oglądać?

Janet McIntyre / shutterstock.com

W czwartek, 18 stycznia 2024 roku o godzinie 6:00 (lub później – jeśli poprzednie mecze będą trwać dłużej), odbędzie się emocjonujące spotkanie pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Jakubem Mensikiem w ramach drugiej rundy Australian Open 2024. Mecz ten, będzie można śledzić za pośrednictwem kanałów telewizyjnych i serwisów streamingowych. Niniejszy artykuł zawiera szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji transmisji tv i online.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Eurosport Extra + Player bez reklam" za 30 zł / mies. Oglądaj w Player.pl

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Mensik?

Zaplanowany na środę mecz Huberta Hurkacza z Jakubem Mensikiem będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanale Eurosport. Dostępne jest też płatna transmisja online na platformie Player.pl (Eurosport Extra), a także bezpłatny stream oferowany przez serwisy Fortuna TV i STS TV.

Hurkacz – Mensik – transmisja za darmo

Aby oglądać bezpłatną transmisję meczu pomiędzy Hurkaczem a Mensikiem w serwisie Fortuna TV koniecznie jest spełnienie trzech warunków, którymi są: rejestracja konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu bukmacherskiego. Nowi klienci mogą skorzystać z bonusu powitalnego o wartości 330 zł. Transmisję można oglądać na różnych urządzeniach, włączając w to komputery oraz urządzenia mobilne

» Oglądaj transmisję w Fortuna TV

Alternatywą jest serwis STS TV, który również umożliwia bezpłatne śledzenie meczu po spełnieniu określonych warunków. Wymagana jest rejestracja, wpłata środków i postawienie zakładu. Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus startowy w wysokości 1660 zł. Serwis dostępny jest na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

Hurkacz – Mensik – transmisja w Player.pl

Osoby chcące oglądać mecz Huberta Hurkacza z Jakubem Mensikiem na platformie Player.pl muszą wykupić pakiet “Eurosport Extra”. Koszt subskrypcji wynosi 30 zł miesięcznie.

Platforma ta umożliwia dostęp do transmisji na różnorodnych urządzeniach, w tym komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach Smart TV. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Player.pl.

» Oglądaj transmisję w Player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.