Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli (17.06) – transmisja dzisiaj za darmo, gdzie obejrzeć?

Mai Groves / Shutterstock.com

Dzisiaj (17 czerwca) o godzinie 17:30 rozpocznie się spotkanie Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli w ramach pierwszej rundy turnieju ATP w Halle. Zmagania na kortach trawiastych obserwować będzie można zarówno na kanałach telewizyjnych, jak i platformach online. W niniejszym artykule przedstawione zostaną opcje, gdzie transmisję meczu można oglądać na żywo.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Cobolli?

Spotkanie Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli na żywo w telewizji pokazane będzie na kanale Polsat Sport 1. Opcje transmisji online dostępne są poprzez płatny serwis Polsat Box Go oraz bezpłatnie na Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Hurkacz – Cobolli, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli można śledzić na platformach Fortuna TV, STS TV i Superbet TV. Dostęp do transmisji wymaga założenia konta oraz dokonania depozytu, co umożliwi także skorzystanie z atrakcyjnych ofert startowych dla nowych użytkowników. Warto założyć konto już teraz, aby cieszyć się darmową transmisją oraz korzystać z bonusów oferowanych przez te platformy.

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i bonus startowy w wysokości 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i powitalny pakiet o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno przez przeglądarki internetowe, jak i na urządzeniach mobilnych. Oznacza to, że dzisiejszy mecz można oglądać zarówno na komputerach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Hurkacz – Cobolli, transmisja w Polsat Box Go

Alternatywną opcją jest Polsat Box Go, gdzie za oglądanie meczu na żywo należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych, ważny przez 30 dni. Pakiet umożliwia dostęp do kanałów Polsat Sport oraz innych stacji sportowych, a transmisja dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Pakiet pozwala na jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.