as

W drugim spotkaniu grupy B, podczas młodzieżowych mistrzostw Europy, reprezentacja Hiszpanii U-21 nie dała żadnych szans kadrze Macedonii U-21 (5:0).

Podopieczni Alberta Celadesa już na samym początku napoczęli swoich rywali. Bowiem w 10. minucie po kapitalnej przewrotce bramkę zdobył Saul Niguez. Kilka minut później na 2:0 podwyższył pomocnik Realu Madryt Marco Asensio. 21-latej świetni uderzył lewą nogą w samo okienko bramki. Skrzydłowy Królewskich jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza Macedonii. Hiszpanie zdominowali przeciwników. Choć Macedończycy byli raz bliscy trafienia, kiedy to po strzale Davida Babunskiego futbolówka odbiła się od porzeczki.

Kolejnym rywalem Hiszpanów będą Portugalczycy, którzy pokonali dziś w Bydgoszczy reprezentację Serbii (2:0) po bramkach Goncalo Guedesa oraz Bruno Fernandesa.

Hiszpania – Macedonia 5:0 (3:0)