Bayern Monachium chce hiszpańskiego obrońcę

fot. Pau Torres / dailymail.co.uk

Po odejściu Davida Alaby, Bayern Monachium chce sprowadzić Pau Torresa, informuje „Sport1”.

Jakiś czas temu, do przestrzeni medialnej wypłynęła wiadomość o odejściu Davida Alaby z Bayernu Monachium. Austriak z końcem obecnego sezonu zakończy współpracę z mistrzami Niemiec i zostanie zawodnikiem Realu Madryt.

W związku z tą informacją, w stolicy Bawarii już rozpoczęto poszukiwania nowego środkowego obrońcy. Według informacji „Sport1”, zainteresowanie Bayernu zwróciło się na Hiszpanię. Nowym celem transferowym ma stać się Pau Torres. 24-latek na co dzień reprezentuje barwy Villarealu.

Gdyby Bayern Monachium myślał poważnie o tym ruchu transferowym, to na reprezentanta Hiszpanii, trzeba byłoby wyłożyć sporą sumę pieniędzy. Klauzula pozwalająca na odejście z zespołu Żółtej Łodzi Podwodnej opiewa na około 60 milionów euro.

Jednocześnie nadal trwają rozmowy z RB Lipsk. Od długiego czasu Bawarczycy wykazują poważne zainteresowanie Dayotem Upamecano. Francuz z każdym występem czyni coraz większy postęp, więc nie jest niczym dziwnym, że klub Lewandowskiego jest nim poważnie zainteresowany. Skuteczną zaporą, która utrzyma reprezentanta Les Bleus, są oczywiście pieniądze, bo Lipsk oczekuje za swojego zawodnika o wiele więcej niż choćby Villareal, za Pau Torresa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *