Hannover 96 remisuje z VfB Stuttgart 1:1. 6 minut Sobiecha

Remisem 1:1 zakończył się mecz 23.kolejki Bundesligi pomiędzy Hannover 96 i VfB Stuttgart. Krótki, bo jedynie sześciominutowy występ zaliczył w spotkaniu polski napastnik Artur Sobiech.

Hanowerczycy mecz rozpoczęli bez Artura Sobiecha w wyjściowej jedenastce. Od początku dominowali, ale goście ze Stuttgartu dzielnie stawiali im czoła. Spotkanie było dość chaotyczne, przerywane faulami i ciągłymi gwizdkami sędziego, ale gra obu zespołów mogła podobać się kibicom. Do przerwy nie przyniosła ona jednak rozstrzygnięcia.

Siedem minut po zmianie stron bramką „z niczego” prowadzenie VfB Stuttgart zapewnił kapitan drużyny Christian Gentner.

W 71.minucie, na 1:1 wyrównał Lars Stindl.

Dopiero sześć minut przed końcem spotkania na boisku pojawił się Artur Sobiech. Polski napastnik był świadkiem gorącej końcówki. Po starciu Larsa Stindla z Martinem Harnikiem arbiter meczu wyrzucił obu zawodników z boiska. Stindl – po drugiej żółtej kartce, a Harnik z czerwoną. Wynik meczu nie uległ już zmianie.

Dopisany punkt nie zmienił położenia w tabeli VfB Stuttgart, który w dalszym ciągu zamyka zestawienie niemieckich pierwszoligowców. Drużyna Sobiecha plasuje się natomiast na miejscu jedenastym.

info:Bundesliga.com/fot.VfB Stuttgar Facebook