Han-Noah Massengo w Burnley

https://www.burnleyfootballclub.com/

Han-Noah Massengo of Bristol City celebrates at full time after Nahki Wells scores a goal to make it 1-2 and win the game - Rogan/JMP - 18/09/2021 - Kiyan Prince Foundation Stadium - London, England - Queens Park Rangers v Bristol City - Sky Bet Championship.

Na oficjalnej stronie internetowej klubu Bristol City pojawił się komunikat dotyczący transferu Han-Noah Massengo do Burnley.

22-latek do The Robins dołączył w sierpniu 2019 roku. Od tego momentu rozegrał 110 spotkań stając się jednym z ważniejszych zawodników ówczesnego pracodawcy.

– Czuję się dobrze. Rozmawiałem z moim menadżerem i chciałem natychmiast przyjechać do Burnley. Zainteresowanie pojawiło się wcześniej, ale latem chciałem tu być. Klub mnie chciał, ja chciałem być częścią tego fantastycznego zespołu. To dla mnie zaszczyt i wiele znaczy.

Wychowanek Monaco został pierwszym piłkarzem urodzonym w XXI wieku, który wystąpił w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dokonał tego w wieku 17 lat, kiedy Monaco rywalizowało z Club Brugge.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.