Hamalainen: Mój pobyt w Legii dobiega końca

Kasper Hamalainen, Michał Helik / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kasper Hamalainen udzielił wywiadu „Przeglądowi Sportowemu”, w którym przyznaje, że jego czas w Legii Warszawa zmierza ku końcowi.

Reprezentant Finlandii do Polski trafił w styczniu 2013 roku. Od samego początku był ważnym ogniwem Lecha Poznań. W środę po raz ostatni weźmie udział w meczu Lecha z Legią. – Wszystko na to wskazuje, dlatego będzie to dla mnie emocjonujący i emocjonalny wieczór. W klubie z Poznania spędziłem trzy lata, w Legii trzy i pół roku. Jeśli to ma być pożegnanie, postaram się, by było przyjemne – stwierdza Kasper Hamalainen. Fin dodał, że Ricardo Sa Pinto po zwolnieniu nie pożegnał się z drużyną, a zrobili to tylko jego asystenci.

Do niedawna Kasper Hamalainen został odsunięty na boczny tor, ale Aleksandar Vuković postanowił nieco odkurzyć zawodnika, który trzykrotnie zdobywał z „Wojskowymi” mistrzostwo Polski. 32-latek przyznaje, że był to najtrudniejszy moment w jego piłkarskiej karierze. – Nawet w karierze. Nie tylko dlatego, że nie grałem, ale też frustrowała mnie świadomość, że to być moje ostatnie chwile w Legii i nie wiedziałem, co będzie dalej. Rezerwowemu trudno o dobre oferty.

źródło: Przegląd Sportowy / własne


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.