Halkbank – Warta Zawiercie: Gdzie oglądać? Transmisja tv i online z meczu Ligi Mistrzów siatkarzy

Tomislav Pinter / Shutterstock.com

W meczu Ligi Mistrzów siatkarzy spotkają się dziś Halkbank i Warta Zawiercie. Mecz będzie transmitowany na żywo w telewizji i w internecie, a także u legalnych i darmowych bukmacherów. Pierwszy gwizdek w tej rywalizacji już o godz. 18:30.

Halkbank – Warta Zawiercie: Gdzie oglądać?

Transmisję dzisiejszego meczu Halkbank – Warta Zawiercie będą mogły oglądać osoby posiadające stację telewizyjną Polsat Sport lub opłacony pakiet sportowy w serwisie Polsat Box Go. Jeśli chcesz za darmo śledzić stream z tego spotkania skorzystaj z oferty serwisów bukmacherskich Fortuna TV, STS TV i Betclic TV.

Transmisja TV: Polsat Sport

Transmisja u bukmacherów: STS TV, Fortuna TV, Betclic TV

Transmisja online: Polsat Box Go

Halkbank – Warta Zawiercie transmisja online i stream za darmo

Osoby zarejestrowane u bukmacherów Fortuna, Betclic i STS mogą oglądać transmisję Halkbank – Warta Zawiercie na żywo online. Legalni bukmacherzy udostępniają transmisje ze wszystkich meczów siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Po utworzeniu konta w wybranym serwisie bukmacherskim można uruchomić transmisję z dzisiejszego meczu zarówno na ekranie komputera, jak również na urządzeniach mobilnych, na które bukmacherzy oferują aplikacje.

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Halkbank – Warta Zawiercie transmisja na żywo w internecie

Transmisję z meczu Halkbank – Warta Zawiercie mogą też oglądać osoby korzystające z platformy Polsat Box Go. Na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz aplikacji Smart TV, które udostępnione są przez Polsat Box Go można oglądać wszystkie stacje telewizyjne Polsatu Sport. Miesięczna opłata za dostęp do pakietu sportowego wynosi 40 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.