Guilherme może wrócić do Europy

Guilherme

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Guilherme od roku jest piłkarzem chińskiego Guangzhou City. Przez problemy formalne może tymczasowo wrócić na Stary Kontynent.

Brazylijczyk jest w Chinach z żoną i synem. Oni jednak ponownie nie otrzymali wiz, a piłkarzowi zależy na utrzymaniu rodziny przy sobie. Przeżył już kilkumiesięczną rozłąkę, ale nie chce jej przedłużać. Stąd pojawił się pomysł wypożyczenia na kilka miesięcy. Zawodnik ma rozważać powrót do PKO Ekstraklasy.

Weszło w sobotę informuje o statusie zawodnika. Raczej wątpliwy jest powrót do Legii Warszawa, bowiem dla stołecznego klubu byłby to spory wydatek finansowy. Nie mówiąc iż “Wojskowi” obecnie walczą o utrzymanie w lidze, co raczej nie zadowoli skrzydłowego, który liczy na grę o najwyższe cele.

Piłkarz ma na stole propozycje ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz z Turcji – twierdzi Szymon Janczyk. Jest też oferowany polskim klubom z czołówki tabeli. Automatycznie z tego grona można wykluczyć Lech Poznań, ze względu na ich rywalizację z Legią. Wszystko jest jednak na bardzo wstępnym etapie. Aktualnie ma 30 lat, więc nadal to nie jest stary zawodnik.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.