bleacherreport.com

Pep Guardiola ciągle oswaja się z angielskich stylem gry, ale już zdążył się przekonać, że nie będzie łatwo o sukcesy na Wyspach. W podbiciu Premier League mają mu jednak pomóc transfery. Hiszpan zwrócił się zatem w kierunku swojego kraju, aby zbadać możliwość sprowadzenia na Etihad Koke. 

45-letni menedżer objął Manchester City w lecie i na początku sezonu gra jego zespołu porywała. The Citizens zanotowali passę 10 zwycięstw z rzędu we wszystkich rozgrywkach i wydawało się, że piłkarze z niebieskiej części Manchesteru szybko załapali styl gry Hiszpana. Następne spotkania obaliły jednak tą teorię i przyszła spora zapaść, jeśli chodzi o wyniki. Guardiola zaczął zatem szukać recepty na ten stan rzeczy.

Były trener Barcelony i Bayernu chciałby sprowadzić do swojej drużyny lidera drugiej linii Atletico Madryt Koke. Wychowanek Rojiblancos miałby zwiększyć rywalizację w drużynie, a to, że jest uniwersalnym piłkarzem, mogącym grać zarówno w środku pola, jak i na obu skrzydłach, bardzo ceni sobie Guardiola. O transfer nie będzie jednak łatwo, bowiem w kontrakcie 24-latka, który obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku, widnieje klauzula odstępnego w wysokości aż 150 mln euro! Choć taki wydatek, przy dzisiejszych kwotach transferowych, nie wydaje się kosmiczny, to Obywatele na pewno postarają się zbić nieco cenę.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *