Grzegorz Mokry potwierdza doniesienia o napaści kibiców na piłkarzy

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Szkoleniowiec Miedzi Legnica, Grzegorz Mokry potwierdził doniesienia o napaści kibiców na piłkarzy w programie Canal+ “Ekstraklass po godzinach”.

W ostatnim czasie na polskim podwórku doszło do wielu skandalicznych zdarzeń z udziałem kibiców. Jednym z najświeższych jest “popis” sympatyków Miedzi Legnica. Beniaminek PKO BP Ekstraklasy jest obecnie czerwoną latarnią ligii. Po 25. kolejkach zgromadził 19 punktów i zmierza ku zapleczu ekstraklasowych boisk.

Domowa porażka 0:1 z Piastem Gliwice zadziałała na niektórych, jak płachta na byka. W niedzielę kibice Miedzi po zakończeniu meczu wtargnęli do szatni. Nie obyło się bez agresji słownej.

Adam Zakrzewski z Canal+Sport poinformował o całym zdarzeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych: – Dantejskie sceny w Legnicy. Kibice wparowali do szatni gospodarzy i mówiąc delikatnie, nie było za wesoło – napisał na Twitterze i dodał: – Z tego, co usłyszałem, na całe szczęście nie doszło do rękoczynów, chociaż grupa była zdeterminowana. Skończyło się na krzykach, bluzgach i wyzwiskach – czytamy w komunikacie opublikowanym przez dziennikarza.

Oficjalne potwierdzenie szkoleniowca Miedzi Legnica, Grzegorza Mokrego

Grzegorz Mokry potwierdził medialne doniesienia w programie Canal+ “Ekstraklass po godzinach”.

– Pracuję w Miedzi już cztery lata i nigdy takie sytuacje z kibicami nie miały miejsca. Przykre wydarzenie. Było dużo dyskusji między fanami a drużyną. To była jedynie grupka kibiców. W dużym stopniu muszę potwierdzić informacje, które pojawiły się w mediach. Trwają rozmowy kierownika ds. bezpieczeństwa z firmą, która ochraniała spotkanie i mamy nadzieję, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy – powiedział szkoleniowiec Mokry.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.