Grzegorz Krychowiak zawodnikiem meczu w derbach Moskwy

Grzegorz Krychowiak

facebook.com/premierliga

Lokomotiw Moskwa pokonał na wyjeździe Dynamo 2:1 (1:1) w słynnych derbach Moskwy. Na boisku znajdowało się dwóch Polaków – Grzegorz Krychowiak i Sebastian Szymański, a ten pierwszy zaliczył szczególnie udany występ. “Krycha” został wybrany zawodnikiem meczu.

Środkowy pomocnik Lokomotiwu już od początku spotkania był bardzo aktywny, kilkukrotnie został sfaulowany w okolicach pola karnego rywala, wywalczył rzut karny i ciężko pracował w defensywie. Drugi z Polaków spędził na murawie 59. minut, zaliczając poprawne spotkanie. Był nawet bliski zdobycia bramki po uderzeniu z rzutu wolnego, lecz z jego strzałem poradził sobie Guilherme.


Po sześciu kolejkach ligi rosyjskiej Lokomotiw ma na koncie 13 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Pierwszy jest Zenit, który ma jeden punkt więcej niż “Kolejarze”. Dynamo Moskwa w składzie z Sebastianem Szymańskim plasuje się na 13 miejscu z dorobkiem 5 punktów. Zespół Jurija Siomina w następnej kolejce zmierzy się z Krasnodarem, a Dynamo czeka potyczka z FC Tambow.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *