Grono kontuzjowanych w Realu się powiększa

realmadrid.pl

Real Madryt wygrał wczoraj z Getafe (2:0), niestety Marcelo oraz Marvin opuścili boisko z urazami.

Zespół Królewskich zmaga się ostatnimi czasy z nieprzyjemną plagą kontuzji, na skutek czego Zidane musi kombinować przy wyborze podstawowej jedenastki. Wczoraj wieczorem wyjściowego składu wrócił Marcelo i zaliczył naprawdę świetny występ. Od początku spotkania zagrał również Marvin, tym samym zaliczając swój debiut w pierwszej drużynie Realu. Jednak jak na złość obaj nie dokończyli starcia przeciwko Getafe. Brazylijczyk opuścił boisko w 86. minucie (zastąpił go Chust), a Hiszpan opuścił plac gry już w 55. minucie (zastąpił go Arribas).

O urazie młodego zawodnika powiedział Zidane na konferencji prasowej, informując, że właśnie dlatego postanowił zdjąć go z boiska. Wychowanek miał problemy mięśniowe. Marcelo natomiast problemy z lewą łydką i wyraźnie utykał.

Obaj zawodnicy stawią się dziś rano w Valdebas, gdzie poddadzą się szczegółowym badaniom, po których będzie można co dokładnie im dolega oraz na jak długo wypadają z gry. Nie jest to dobra wiadomość dla kibiców Królewskich, bowiem lista nieobecnych się powiększa a następnym rywalem jest Valencia. Poza tym wielkimi krokami zbliża się Liga Mistrzów, gdzie an podopiecznych Zidane czeka Atalanta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *