Griezmann: Nie mogę doczekać się występów z Leo Messim

Antoine Griezmann jest zdeterminowany, że wydane przez FC Barcelonę 120 milionów euro zostało dobrze ulokowane. Francuz przyznał, iż opuszczenie Atletico Madryt było trudną decyzją.

Reprezentant Francji po długich negocjacjach związał się z “Dumą Katalonii” pięcioletnim kontraktem. – Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być i jestem podekscytowany, iż rozpocznę sezon w Barcelonie – powiedział Antoine Griezmann na pierwszej konferencji prasowej. – Chcę wygrać z Barcą wszystko – ligę, Puchar Króla oraz Ligę Mistrzów – dodał. 28-latek ujawnił przy tym, że przed przyjściem do stolicy Katalonii rozmawiał z kolegami z kadry narodowej – Ousmane Dembele oraz Samuelem Umtitim.

– Opuszczenie Atletico Madryt był trudną decyzją, lecz musiałem ją podjąć – kontynuował. – W przeszłości gra przeciwko Leo Messiemu była ogromną radością, a teraz mogę tego doświadczyć na co dzień na treningach – zakończył. Przypomnijmy, iż po transferze Francuza do Barcelony, Atletico Madryt wydało komunikat, w którym domaga się dodatkowych 80 mln euro uważając, że Katalończycy dogadali się z piłkarzem przed lipcem, gdy weszła niższa klauzula odejścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *