Górnik Zabrze zainteresowany piłkarzem Escoli Varsovia

Górnik Zabrze

Górnik Zabrze | fot. Mikołaj Barbanell

Górnik Zabrze jest zainteresowany sprowadzeniem na Roosvelta Bartosza Farbiszewskiego z Escoli Varsovia  – poinformował Piotr Koźmiński z portalu WP Sportowe Fakty. 

18-latek jest nominalnym lewym obrońcą, który może także zagrać na środku obrony. Farbiszewski w trwającym sezonie Centralnej Ligi Juniorów U-19 rozegrał siedem meczów. Na boisku spędził 630 minut, rywalizując z zawodnikami m.in. Lecha Poznań, Wisły Kraków, czy Legii Warszawa.

Bartek bardzo dynamicznie się rozwija, dominująca lewa noga, pozycja na boisku, lewa obrona – stwierdził Wiesław Wilczyński, założyciel i właściciel FCB Escola Varsovia Football Academy.

Zdaniem Piotra Koźmińskiego z portalu WP Sportowe Fakty, Farbiszewski był już na testach w Górniku Zabrze. Przenosiny utalentowanego obrońcy na Roosevelta odbędą się najprawdopodobniej w trakcie letniego okienka transferowego.

Górnik Zabrze po piętnastu rozegranych kolejkach zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 24. punktów. W następnej serii gier zespół Marcin Brosza zagra na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała (07.02, 15:00).

Źródło: Piotr Koźmiński – WP Sportowe Fakty, własne 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *