Gigantyczna afera w Portugalii!

Pepe (Portugalia) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Dwie kolejki przed zakończeniem ligowego sezonu w Portugalii z udziałem Pepe i Fabio Coentrao wybuchł prawdziwy skandal. Jak podają portugalskie media obrońca FC Porto zaproponował byłemu koledze z Realu Madryt 600 tys. euro za to, by jego obecny klub pokonał w najbliższej kolejce Benfice Lizbona.

Sytuacja w portugalskiej Primeira Lidze jest jasna, o tytuł walczą ekipy FC Porto i Benfici Lizbona. Liderami na dwie kolejki przed końcem sezonu są zawodnicy z Lizbony i to oni mają łatwiejszy terminarz w porównaniu z drużyną z Estadio do Dragao. Zagrają oni jeszcze z Rio Ave i drużyną Santa Clara. Piłkarze z Porto mają przed sobą mecze z Nacionalem Funchal i Sportingiem Lizbona. Przewaga na rzecz zespołu z Lizbony wynosi dwa punkty. 

 Piłkarz “Smoków”, obrońca Pepe chciał wykorzystać swoją znajomość z innym defensorem Fabio Coentrao (obecnie Rio Ave) i próbował odpowiednio “zmotywować” klub kolegi z reprezentacji i Realu Madryt do wygrania meczu z liderująca Benficą. Według serwisu “gonfialarete.com” prokuratura, która posiada informację z anonimowego źródła już wszczęła w tej sprawie postępowanie.

Spotkanie pomiędzy Rio Ave, a Benficą Lizbona zaplanowane jest na 12 maja na godzinę 20.30. Możemy być pewni, że oczy wszystkich będą zwrócone właśnie na to spotkanie.

Gdy podejrzenia się potwierdzą, portugalska piłka po raz kolejny będzie musiała radzić sobie z potężną aferą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi