Gigant wykłada fortunę za Kacpra Kozłowskiego!

Kacper Kozłowski

laczynaspilka.pl

Kacper Kozłowski od długiego czasu wzbudza zainteresowanie wielu silnych klubów. Ostatnio dużo mówiło się, że 18-latek może dołączyć do Brighton, dziś “Super Express” podał, że wielkie pieniądze proponuje Pogoni również Liverpool FC.

Śmiało możemy mówić, że Kacper Kozłowski jest obecnie największym polskim talentem. Już teraz swoimi umiejętnościami przerasta wielu doświadczonych piłkarzy, a przecież ma zaledwie osiemnaście lat. Nic dziwnego, że jego umiejętności przyciągają uwagę skautów z całej Europy. Sporo mówiło się już o takich kierunkach transferu jak FC Barcelona czy Borussia Dortmund, a ostatnio także Brighton, w którym na co dzień gra Jakub Moder. Dziś głośno zrobiło się również o Liverpoolu, który miał złożyć Pogoni Szczecin bardzo konkretną ofertę kupna.

“The Reds” oferują za Kozłowskiego aż 10 milionów euro! Byłby to rekord Ekstraklasy, żaden klub nigdy nie sprzedał swojego zawodnika tak drogo. W tak wysokiej propozycji widać zdeterminowanie drużyny Jurgena Kloppa.

Nie wiemy czy Kozłowski zdecyduje się na transfer do wielkiego klubu jak właśnie Liverpool, a może wybierze na początek zespół nieco mniejszego kalibru. Pewnym jest jednak, że żeby się rozwijać musi grać, więc trafienie z odpowiednią nową przystanią będzie  wjego karierze kluczowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.