Getafe – FC Barcelona. Gdzie oglądać dzisiaj mecz? Transmisja na żywo i stream online za darmo

Christian Bertrand / Shutterstock.com


Mecz Getafe – FC Barcelona odbędzie się w niedzielę o godz. 19:30. Rywalizacja zespołów w 37. kolejce Hiszpańskiej La Liga będzie miała miejsce w Getafe na Stadionie Coliseum Alfonso Perez i można ją oglądać na żywo w telewizji, w internecie oraz na bezpłatnych serwisach bukmacherskich.

Getafe – FC Barcelona (15.05.2022): Gdzie oglądać?

Zmagania Getafe z Realem Madryt będą pokazywane na żywo w telewizji na antenie Eleven Sports 2. Aby oglądać rywalizację drużyn online należy wykupić pakiet w serwisach Canal+online lub Player. Można również skorzystać z darmowej relacji live na kanałach bukmacherskich STS TV, Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV.

Transmisja u bukmacherów: STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, Superbet TV

Transmisja online: Canal+online, Player.pl

Getafe – FC Barcelona: Transmisja online i live stream za darmo

Mecz Getafe – FC Barcelona za darmo oferują serwisy bukmacherskie. Transmisję ze wszystkich meczów hiszpańskiej Primera Division oferowane są przez bukmacherów STS, Fortuna, Betclic oraz Superbet.

Każdy użytkownik po zarejestrowaniu konta w wybranym serwisie bukmacherskim ma możliwość uruchomienia transmisji z każdego meczu ligi hiszpańskiej. Stream online można uruchomić nie tylko na ekranie komputera, ale również na smartfonie i tablecie po zainstalowaniu aplikacji mobilnej.

» Oglądaj transmisje na żywo w STS

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna

» Oglądaj transmisje na żywo w Superbet

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic

Getafe – FC Barcelona: Transmisja na żywo w internecie

Transmisja online ze spotkania Getafe – FC Barcelona, którą oferuje stacja telewizyjna Eleven Sport 2 udostępnią w internecie platformy player.pl i Canal+online. 30-dniowy dostęp do pakietu ze stacjami telewizyjnymi Eleven oferowany jest za 15 zł.

Aby skorzystać z oferty wybranej platformy streamingowej należy zarejestrować konto użytkownika na jednej ze wskazanych poniżej stron. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość włączenia transmisji z meczu Getafe – FC Barcelona, a także z każdego innego wydarzenia sportowego w przeglądarce internetowej, aplikacji mobilnej i aplikacji Smart TV.

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

» Oglądaj transmisję online w Player.pl

Kiedy i o której godzinie mecz?

Mecz Getafe – FC Barcelona odbędzie się w niedzielę 15. maja o godz. 19:30.

Gdzie oglądać transmisję w TV?

Transmisję telewizyjną z meczu Getafe – FC Barcelona udostępni kanał Eleven Sports 2.

Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie?

Stream online z dzisiejszego spotkania Getafe – FC Barcelona można obejrzeć w serwisach Canal+online, Player.pl, Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.