Gęsta atmosfera wokół Lecha. Klub zbanował dziennikarza

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Ostatnie tygodnie to ciężki czas dla Lecha Poznań. Dotkliwe porażki w Lidze Europy i posucha punktowa w Ekstraklasie sprawiły, że nad klubem zebrały się czarne chmury. W Poznaniu doszło też do innej dziwnej sytuacji. Klub dał „bana na wywiady” dziennikarzowi Hubertowi Michnowiczowi. O co dokładnie poszło?

Wywiad zapalny

Hubert Michnowicz jest dziennikarzem związanym z Lechem Poznań. Ta więź została jednak naruszona. Klub postanowił powiem, jak sam stwierdził Michnowicz, „dać bana na wywiady”. Problematyczny okazuje się tutaj wywiad z Juliuszem Letniowskim, na który Lech nie zezwolił. Tak całą sprawę opisał sam „zbanowany” :

Image

Takie postępowanie nie spodobało się rzecznikowi Lecha Poznań, Maciejowi Henszelowi. Postanowił on odpowiedzieć dziennikarzowi:

Image

Czy takie postępowanie klubu wobec dziennikarza jest właściwe? Na pewno nie pomaga Lechowi w tym trudnym okresie i uderza w wizerunek „Kolejorza”. Między innymi przez takie sytuacje atmosfera wokół zespołu z wielkopolski będzie tylko gęstnieć. W tym momencie coś przez nią widać, ale za niedługo będzie ją można pokroić nożem. Działacze Lecha mogliby nieco ją rozrzedzić, ale to wymagać będzie szczerości w rozmowie z mediami, na co w najbliższym czasie się nie zanosi.

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.