Gęsta atmosfera wokół Lecha. Klub zbanował dziennikarza

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Ostatnie tygodnie to ciężki czas dla Lecha Poznań. Dotkliwe porażki w Lidze Europy i posucha punktowa w Ekstraklasie sprawiły, że nad klubem zebrały się czarne chmury. W Poznaniu doszło też do innej dziwnej sytuacji. Klub dał “bana na wywiady” dziennikarzowi Hubertowi Michnowiczowi. O co dokładnie poszło?

Wywiad zapalny

Hubert Michnowicz jest dziennikarzem związanym z Lechem Poznań. Ta więź została jednak naruszona. Klub postanowił powiem, jak sam stwierdził Michnowicz, “dać bana na wywiady”. Problematyczny okazuje się tutaj wywiad z Juliuszem Letniowskim, na który Lech nie zezwolił. Tak całą sprawę opisał sam “zbanowany” :

Image

Takie postępowanie nie spodobało się rzecznikowi Lecha Poznań, Maciejowi Henszelowi. Postanowił on odpowiedzieć dziennikarzowi:

Image

Czy takie postępowanie klubu wobec dziennikarza jest właściwe? Na pewno nie pomaga Lechowi w tym trudnym okresie i uderza w wizerunek “Kolejorza”. Między innymi przez takie sytuacje atmosfera wokół zespołu z wielkopolski będzie tylko gęstnieć. W tym momencie coś przez nią widać, ale za niedługo będzie ją można pokroić nożem. Działacze Lecha mogliby nieco ją rozrzedzić, ale to wymagać będzie szczerości w rozmowie z mediami, na co w najbliższym czasie się nie zanosi.

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *