Gerrard: Naszym obowiązkiem jest awans

Steven Gerrard

Steven Gerrard / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Szkoleniowiec Rangers FC, Steven Gerrard ma nadzieję, że jego drużyna zdoła awansować do fazy grupowej Ligi Europy po dwumeczu z Legią Warszawa. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy rezultat. 

– Wszystko jest przygotowane pod fantastyczne widowisko. Oba zespoły darzą siebie olbrzymim szacunkiem. Wierzę, że jeśli wejdziemy na najwyższy poziom, to możemy być spokojni o końcowy wynik – powiedział Steven Gerrard na konferencji przed meczem z Legią Warszawa. – Musimy być skoncentrowani przez pełne 90 minut. Chcę, aby mój zespół podszedł z należytą pewnością siebie. Nasi kibice są przygotowani na koncert w naszym wykonaniu i liczę, że trybuny stworzą odpowiednią atmosferę. Naszym obowiązkiem jest awans – dodał.

– Postaramy się uniknąć gola straconego na wyjeździe. Musimy być również przygotowani na niepowodzenie, dlatego nie chcę zauważyć negatywnej reakcji wśród moich zawodników. W ostatnim meczu ligowym dokonałem pięciu zmian i w moim odczuciu, to jest odpowiedni ruch, aby zachować świeżość oraz energię w zespole – zauważa Gerrard.

źródło: rangers.co.uk / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.