Gergo Lovrencsics już po zabiegu artroskopii kolana, pozostali zawodnicy gotowi na ligowy mecz z Legią

Po meczu finałowym Pucharu Polski przegranym przez Poznanian 1:2 na uraz narzekało trzech zawodników. Dwa dni po spotkaniu badania przeszli Tomasz Kędziora, Zaur Sadajew i Kasper Hamalainen, którzy będą mogli przystąpić do sobotniego meczu ligowego z Legią. Na oficjalnej stronie internetowej Lecha poinformowano również, że po zabiegu artroskopii kolana jest już Gergo Lovrencsics, u którego wykryto uszkodzenie łąkotki.

Po sobotnim meczu trójka Lechitów narzekała na bolesne stłuczenia. W poniedziałek zostali poddani badaniom, które nie wykazały żadnych poważniejszych urazów, które mogłyby wykluczyć ich z gry w sobotę. Klubowy lekarz w rozmowie z oficjalną stroną “Kolejorza” powiedział, że wykonano standardowe badanie USG, które zapewniło, iż zarówno Hamalainen jak i Kędziora oraz Sadajew w następnym spotkaniu będą do dyspozycji trenera Macieja Skorży.

Zabieg artroskopii kolana przeszedł natomiast Gergo Lovrencsics, który uszkodził łąkotkę. W tym sezonie Węgier nie wybiegnie na murawę, za kilka dni rozpocznie rehabilitację. Wstępnie czas powrotu 26-latka do treningów szacuje się na 4-6 tygodni. Zanim doznał urazu zagrał w 31 meczach Lecha, strzelił trzy bramki i siedmiokrotnie asystował.

źródło: Eurosport


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ONLINE W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *