Gerard Pique: Wszyscy czekamy, aż Leo wróci do drużyny

Pique

Twitter @3gerardpique

Gerard Pique przed dzisiejszym meczem z VfB Stuttgart udzielił krótkiego wywiadu. Obrońca Barcelony wypowiedział się chociażby na temat oczekiwań na nowy sezon czy też sytuacji Leo Messiego, który wciąż jest wolnym zawodnikiem.

Przyszłość Leo Messiego: Wszyscy czekamy na to, by Leo podpisał nową umowę i mógł wrócić do drużyny. Mam nadzieję, że jest do tego przekonany.

Poprzedni sezon: Oczywiście nie był to dla nas najlepszy rok, ale mimo tego udało nam się sięgnąć po Puchar Króla. Jednak bez zwycięstwa w LaLidze oraz Lidze Mistrzów nie możemy uznawać tego sezonu za udany.

Oczekiwania: Do nowego sezonu przystępujemy z ogromnymi chęciami. LaLiga jest dla nas podstawą całej kampanii. Jeśli w lidze będziemy spisywać się dobrze, to zdecydowanie lepiej będziemy radzić sobie na innych polach. Mamy nadzieję, że dzięki temu na wiosnę będziemy mogli walczyć o trofea. 

Minione rozgrywki: Podchodzę do tego z takimi samymi ambicjami jak w pierwszym sezonie. Bardzo chcemy dobrze zacząć, jak najszybciej złapać odpowiednią formę. Zwykle bywało tak, że gdy sięgaliśmy po mistrzostwa, to szybko łapaliśmy odpowiedni rytm i wypracowywaliśmy przewagę. Chcemy zrobić to samo w tym roku, żeby Real oraz Atletico nie przeszkadzały nam tak jak miało to miejsce w zeszłym sezonie.

źródło: Sport.es


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *