Genoa odrzuciła atrakcyjną ofertę za Piątka!

Krzysztof Piątek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Dyrektor sportowy Genoi, Giorgio Perinetti potwierdził, że Napoli złożyło ofertę za Krzysztofa Piątka, lecz została ona odrzucona.

Krzysztof Piątek po swoim udanym początku sezonu stał się wielką gwiazdą, a zarówno ulubieńcem kibiców z Genoi. Świetne występy przyczyniły się do wzrostu jego ceny oraz ogromnym zainteresowaniem jego osobą wśród topowych klubów. Włoskie media informują, że jednym z nich było Napoli, informacja to okazała się być prawdziwa, ponieważ dyrektor sportowy klubu z Ligurii potwierdził to.

– Pytacie, czy Napoli było w gronie klubów, które przedstawiły nam swoją ofertę? Tak, ale uznaliśmy, że to nie jest jeszcze odpowiedni czas na rozpatrywanie takich ofert. Być może wrócimy do tematu w czerwcu – tłumaczył Perinetti.

Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.