Gdzie oglądać Wimbledon 2024? Transmisje tv i online za darmo

Yuri Turkov / Shutterstock.com

Wimbledon 2024 rozpocznie się 1 lipca i potrwa do 14 lipca. Na kortach All England Club wystąpią m.in. Iga Światek, Hubert Hurkacz, Magda Linette oraz Magdalena Fręch. W artykule zawarto szczegóły dotyczące transmisji tv i online, w tym informacje o darmowych streamach.

Gdzie oglądać turniej Wimbledon 2024?

Turniej na żywo w telewizji można śledzić na kanałach Polsat Sport 1, Polsat Sport 2, Polsat Sport 3 i Polsat Sport Premium 1. Transmisja online dostępna będzie na platformach Polsat Box Go i Canal+online.

Wimbledon 2024, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z turnieju można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby uzyskać dostęp, konieczne jest utworzenie konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Każda z tych platform oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników. Rejestracja na wybranej platformie pozwala na bezpłatne oglądanie meczu – szczegóły poniżej:

  • FORTUNA TV » oglądaj turniej za darmo i odbierz pakiet startowy o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzięki temu, turniej można oglądać na komputerze, smartfonie oraz tablecie.

Wimbledon 2024, transmisja w Canal+online

Aby oglądać transmisję turnieju w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który kosztuje 39 złotych miesięcznie, z opcją dodania pakietu Eleven Sports i Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 zł. Z Canal+online można korzystać poprzez stronę internetową lub aplikację na urządzenia mobilne (iOS, Android), telewizory (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach jest możliwe, co pozwala na współdzielenie konta.

Wimbledon 2024, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą oferującą transmisje z turnieju jest Polsat Box Go. Aby oglądać turniej na tej platformie, należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu wchodzą kanały Polsatu Sport oraz inne sportowe stacje. Transmisje można oglądać przez stronę www oraz w aplikacji na smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory (Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go istnieje możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia korzystanie z jednego konta przez dwie osoby.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.