Gdzie oglądać Mundial MŚ 2022? Transmisje Mistrzostwa Świata w TV i Online

Gints Ivuskans / Shutterstock.com

Od 20 listopada do 18 grudnia rozgrywane będą Mistrzostwa Świata Katar 2022. Transmisje MŚ 2022 będzie można oglądać na żywo w tv online. W poniższym artykule prezentujemy szczegółowe informacje o tym gdzie dostępne będą transmisje w telewizji, a także gdzie oglądać mecze Mundialu 2022 na żywo w internecie. Udostępniamy również informacje o tym czy dostępne będą transmisje Mistrzostw Świata 2022 za darmo.

Mistrzostwa Świata 2022. Gdzie oglądać Mundial MŚ 2022?

Telewizja Polska, która posiada wyłączne prawa transmisyjne do turnieju będzie pokazywać mecze Mistrzostw Świata 2022 na żywo w telewizji na kanałach TVP1, TVP2, TVP Sport i TVP 4K. Transmisje MŚ 2022 na żywo online będzie można natomiast oglądać na platformie WP Pilot oraz na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. TVP udostępni na swoich antenach w serwisie internetowym oraz w aplikacji wszystkie spotkania Mundialu.

MŚ 2022 Transmisje TV: TVP 1, TVP 2, TVP Sport i TVP 4K

MŚ 2022 Transmisje online: WP Pilot, Sport.tvp.pl

Mistrzostwa Świata 2022 (MŚ 2022) transmisje na żywo w tv

Transmisje ze wszystkich meczów Mistrzostw Świata 2022 będzie można oglądać na jednym z dwóch głównych kanałów: TVP1 lub TVP2. Wybrane spotkania dostępne będą również na sportowej stacji telewizyjnej Telewizji Polskiej: TVP Sport. Na czas Mistrzostw przygotowany również został dodatkowy kanał TVP 4K, na którym będzie można oglądać transmisję MŚ 2022 w najwyższej jakości.

Każdą ze stacji telewizyjnych TVP, na których będą pokazywane mecze Mundialu można oglądać za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej. Aby więc oglądać transmisję ze wszystkich spotkań turnieju nie trzeba wykupywać dodatkowego abonamentu – wystarczy mieć telewizor z podłączoną z anteną do telewizji naziemnej.

Kanały TVP1, TVP2 oraz TVP Sport można również odbierać we wszystkich kablówkach i na satelicie. Stacja telewizyjna TVP 4K dostępna jest natomiast na platformie satelitarnej Canal+ oraz u operatorów telewizji kablowej: Vectra, Multimedia Polska, SGT, Evio, Elsat, Orange, Toya, Inea, T-Mobile, Avios, Promax, JMDI, Telpol, Telewizja Kablowa Chopin oraz u wielu innych operatorów.

Mistrzostwa Świata 2022 (MŚ 2022) transmisje na żywo online

Transmisje Mistrzostw Świata 2022 na żywo online będzie można oglądać bezpłatnie na platformie WP Pilot. Aby uzyskać dostęp do stacji telewizyjnych TVP1 i TVP2 wystarczy zarejestrować konto użytkownika. Należy jednak pamiętać, że podczas transmisji mogą występować dodatkowe reklamy pokazywane przez platformę WP Pilot.

Aby wyłączyć reklamy w WP Pilot konieczne jest opłacenie abonamentu, który oferowany jest na platformie WP Pilot za 19,99 zł na 30 dni. W pakiecie tym zawarte są nie tylko stacje TVP1 i TVP2, ale również wiele innych kanałów telewizyjnych.

Transmisje MŚ 2022 na żywo w WP pilot można oglądać na różnych urządzeniach. Platforma oferuje zarówno serwis internetowy przeznaczony dla użytkowników korzystających z komputerów PC, laptopów, jak również aplikację, którą można pobrać na wiele urządzeń takich jak smartfony, tablety czy telewizory z funkcją Smart TV.

Oglądaj transmisje w WP Pilot

Mistrzostwa Świata 2022 (MŚ 2022) transmisje online za darmo

Transmisje MŚ 2022 na żywo online za darmo będą dostępne w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej Telewizji Polskiej.

Osoby korzystające z komputerów PC i laptopów mogą przejść na wybranej przeglądarce internetowej pod adres sport.tvp.pl. Aby uruchomić transmisję nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania – mecz na żywo pojawi się w przeglądarce internetowej.

Mecze Mistrzostw Świata 2022 za darmo będą mogli również oglądać użytkownicy smartfonów i tabletów (Android, iOS) oraz telewizorów i innych urządzeń (Android TV, LG webOS i Samsung Tizen). Aby uzyskać dostęp do transmisji nie trzeba rejestrować konta użytkownika – wystarczy przejść na podaną wyżej stronę internetową lub do aplikacji i kliknąć w zakładkę „transmisje”, w której będzie dostępna lista nadchodzących wydarzeń.

Oglądaj transmisje w sport.tvp.pl

Mistrzostwa Świata 2022 (MŚ 2022) transmisje 4K

Jak już wspomnieliśmy Telewizja Polska przygotowała dla fanów piłki nożnej specjalnie na czas Mistrzostw Świata kanał TVP 4K, dzięki któremu wszystkie transmisje Mistrzostw Świata 2022 na żywo będzie można oglądać w najwyższej dostępnej obecnie jakości.

Kanał TVP 4K można oglądać w naziemnej telewizji cyfrowej. Wystarczy w piątek 18. listopada lub innego dnia w trakcie Mistrzostw zaktualizować listę kanałów w telewizorze. Kanał tvp4k będzie dostępny na pozycji 36.

Transmisje MŚ 2022 na żywo TVP 4K będzie można oglądać w takich kablówkach jak: Vectra, Multimedia Polska, SGT, Evio, Elsat, Orange, Toya, Inea, T-Mobile, Avios, Promax, JMDI, Telpol, Telewizja Kablowa Chopin oraz u wielu innych operatorów. TVP 4K dostępny jest też na platformie satelitarnej Canal+.

Gdzie oglądać MŚ 2022 w TV?

Transmisje MŚ 2022 na żywo w telewizji będą dostępne w TVP1, TVP2, TVP Sport i TVP 4K.

Gdzie oglądać transmisje MŚ 2022 online?

Transmisje online ze wszystkich meczów MŚ 2022 będą dostępne w WP Pilot, sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Czy dostępne będą transmisje MŚ 2022 za darmo?

Transmisję MŚ 2022 za darmo oferuje Telewizja Polska na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.