Gdzie oglądać mecze Magdy Linette? Transmisje Wimbledon 2024

FiledIMAGE / shutterstock.com

Turniej Wimbledon 2024 odbędzie się w dniach 1-14 lipca, gromadząc najlepszych tenisistów na świecie, w tym Magdę Linette i Igę Świątek. Spotkania rozgrywane będą na prestiżowych kortach All England Club. W artykule podano szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnych i online, w tym informacje o możliwościach bezpłatnego oglądania.

Magda Linette (Wimbledon 2024) gdzie oglądać?

Mecze Magdy Linette na żywo można oglądać w telewizji na kanałach Polsat Sport 1, Polsat Sport 2, Polsat Sport 3 i Polsat Sport Premium 1. Transmisje online z meczów polskiej tenisistki dostępne będą w płatnych serwisach Polsat Box Go oraz Canal+online. Bezpłatne transmisje oferują platformy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Magda Linette (Wimbledon 2024), transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z turnieju można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby móc korzystać z tych usług bezpłatnie, trzeba spełnić warunki: zarejestrować konto, dokonać wpłaty środków pieniężnych na konto gracza i postawić dowolny zakład. Każda z wymienionych firm oferuje pakiety powitalne dla nowych klientów. Warto już teraz założyć konto w jednej z tych firm, aby móc bezpłatnie oglądać Wimbledon 2024.

  • FORTUNA TV » oglądaj turniej za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Turniej można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Magda Linette (Wimbledon 2024), transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję turnieju w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie, a także za dodatkowe 20 zł pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Magda Linette (Wimbledon 2024), transmisja w Polsat Box Go

Platforma Polsat Box Go również udostępnia transmisję meczów Magdy Linette. Aby oglądać turniej na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach jednocześnie, co pozwala na dzielenie się kontem z drugą osobą.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.