Gdzie oglądać mecz Hiszpania – Niemcy (05.07)? Transmisja TV i Online

Sonia Arcos / Shutterstock.com

Już dzisiaj o godzinie 18:00, rozegra się ćwierćfinał Euro 2024 pomiędzy Hiszpanią a Niemcami. Wydarzenie to odbędzie się na Stadionie w Stuttgarcie. To spotkanie Euro 2024 zostanie skomentowane przez Macieja Iwańskiego i Kazimierza Węgrzyna. W niniejszym artykule znajdują się szczegółowe informacje, gdzie można śledzić zmagania zarówno w telewizji, jak i w internecie, w tym także opcje darmowego dostępu do transmisji.

Hiszpania – Niemcy gdzie oglądać?

Spotkanie ćwierćfinałowe Hiszpania – Niemcy można śledzić na żywo na antenach TVP 2, TVP Sport oraz w internecie. Transmisja online dostępna jest na Pilot WP, Canal+online, Megogo za opłatą oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Hiszpania – Niemcy transmisja za darmo w TVP

Transmisję meczu można oglądać za darmo, uruchamiając stream na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także korzystając z aplikacji TVP Sport. Aplikacja ta jest dostępna na wiele platform, w tym smartfony (Android, iOS), telewizory Smart TV (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS) oraz tablety.

Hiszpania – Niemcy transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo jest również dostępny w serwisach streamingowych takich jak Pilot WP, CANAL+ Online, Megogo. Każda z tych platform oferuje różne pakiety subskrypcji, które umożliwiają dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Dostęp do transmisji meczu jest możliwy zarówno poprzez strony internetowe tych serwisów, jak i za pomocą dedykowanych aplikacji. Oglądanie na żywo można realizować na różnorodnych urządzeniach, włączając w to komputery, smartfony, tablety oraz telewizory Smart TV. CANAL+ Online dodatkowo oferuje możliwość oglądania transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.