Fręch – Gauff transmisja, gdzie oglądać? (WTA Rzym 2024)

Hazal Ak / Shutterstock.com

W czwartek o godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie drugiej rundy WTA Rzym pomiędzy Magdaleną Fręch a Coco Gauff. Szczegółowe informacje dotyczące transmisji tv i online, w tym opcje darmowego streamingu, zostały zawarte w niniejszym artykule.

Gdzie oglądać mecz Magdalena Fręch – Coco Gauff?

Transmisja tv z meczu Magdalena Fręch – Coco Gauff będzie dostępna na kanale Canal+Sport 2. Dla tych, którzy preferują oglądanie transmisji online, dostępne są płatne usługi na platformie Canal+online.

Magdalena Fręch – Coco Gauff, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu Magdalena Fręch – Coco Gauff można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Warunkiem skorzystania z bezpłatnego dostępu jest założenie konta i złożenie depozytu. Poza tym, użytkownicy muszą również postawić zakład, aby aktywować możliwość oglądania meczów na żywo. Firmy oferują atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników, które umożliwiają korzystanie z usług bez dodatkowych opłat.

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych. Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Magdalena Fręch – Coco Gauff, transmisja w Canal+online

Aby śledzić stream z dzisiejszego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Dodatkowo za 20 zł można też wykupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można włączyć jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.