Frank Lampard wyjawia, dlaczego Chelsea może wygrać Ligę Mistrzów

Szkoleniowiec londyńskiej drużyny uważa, że w obecnym sezonie rywalizacja pomiędzy klubami jest bardziej wyrównana ze względu na koronawirusa.

Frank Lampard twierdzi, że jego podopieczni mają spore szanse na wygranie Ligi Mistrzów, ponieważ rywalizacja jest bardziej wyrównana niż w poprzednich sezonach, a takie ekipy, jak: Barcelona, czy Real Madryt są w fazie odbudowy.

Zdaniem byłego reprezentanta Anglii wylosowanie Atletico Madryt było najtrudniejszą z zakładanych możliwości. Nie od dziś wiadomo, czy Lampard jest wielkim zwolennikiem Diego Simeone, który niezmiennie od 2011 roku pracuje w Atletico Madryt.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chelsea FC (@chelseafc)

– Podoba mi się ich zespół, który przez lata udowadnia, jak ważna jest dyscyplina, hierarchia oraz odpowiedni plan gry. Kiedy ich oglądasz, rozumiesz sposób, w jaki grają. Atletico Madryt jest bardzo pewne swojego stylu, mają kilku dobrych zawodników, a także świetnego menedżera, który prowadzi ich od wielu lat. Bardzo możliwe, że Covid ma wpływ na tegoroczne rozgrywki z wielu różnych powodów. Normalnie widzielibyśmy drużyny, które wydają wielkie pieniądze. Niestety znajdujemy się w fazie przejściowej, a jeżeli chcemy zrobić krok do przodu, to musimy stawić opór drużynie o tak dużej jakości jaką dysponuje Atletico. To było trudne dla nas losowanie, ale musimy zaprezentować się najlepiej, jak to możliwe. Jeśli chcesz wygrać Ligę Mistrzów, to musisz pokonać takie zespoły. Nie możesz występować w Lidze Mistrzów, jeżeli nie wierzysz w swoje umiejętności. Jestem dobrej wiary, widzę dużą jakość i mam nadzieję, że w lutym wszystko zacznie się od nowa.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *