Francuskie media: Neymar się wykartkował, żeby pojechać na karnawał

Sporo się mówi o meczu PSG z Bordeaux w kontekście czerwonej kartki Neymara. Brazylijczyk zarobił ją w głupi sposób, co sugeruje, że mógł to zrobić specjalnie.

Wczesna wiosna co roku jest dla Neymara ciekawym okresem. W tych okolicach w jego rodzimej Brazylii odbywa się karnawał, w którym gwiazdor PSG bierze udział od 2014 roku. Natomiast 11 marca urodziny ma jego siostra, co jest coroczną okazją do memów i żartów, ponieważ Neymar zawsze w okolicach tego dnia jest kontuzjowany lub zawieszony. Do 24. urodzin Rafaelli Santos jest jeszcze trochę czasu, ale Neymar już jest właśnie zawieszony. W ostatnim meczu PSG z Bordeaux w doliczonym czasie gry dostał głupią, drugą już w tym meczu żółtą kartkę.

93. minuta meczu, prowadzenie w meczu, piłka na połowie rywala. Po co faulować w taki sposób? Francuskie media twierdzą, że Neymar wykartkował się, żeby móc pojechać na ostatnie dni karnawału w Rio de Janeiro (kończy się 26 lutego). 28-latek komunikował na swoich social mediach, że w tym roku niestety nie weźmie udziału w największym brazylijskim święcie, ale skoro i tak najbliższy mecz w którym może zagrać, to spotkanie Pucharu Francji 4 marca, to kto wie.

Neymar w tym sezonie ma rozegranych 20 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelić 16 bramek i zaliczył 10 asyst.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi