Francesco Totti już oficjalnie agentem sportowym

AS Roma's former forward Francesco Totti attends the Italian Serie A football match Atalanta vs AS Roma on August 20, 2017 at the Atleti Azzurri d'Italia stadium in Bergamo. / AFP PHOTO / Marco BERTORELLO

Nie w głowie legendzie Romy dyrektorskie stanowiska w klubie. Totti chce szukać nowych talentów i właśnie zrobił ku temu ogromny krok. 

Jak informuje Corriere dello Sport, z dniem 23-ego marca, Francesco Totti oficjalnie stał się agentem sportowym. Tego dnia wpisano ikonę Romy do rejestru federacji agentów piłkarskich. Może już zatem działać na włoskim rynku transferowym do spółki z adwokatem, Giovannim Demontisem. Totti jest także właścicielem agencji scoutingowej. 

Powrót do Romy będzie musiał zatem trochę poczekać. Wiele mówiło się o powrocie byłego kapitana do klubu w charakterze oficjela. Temat był tym bardziej żywy po zmianie właścicieli. Friedkinom zależało na tym, by legenda klubu miała weń zaszczytne miejsce. Na razie to jednak nie nastąpi, bo jak informuje wspomniane CdS, Totti jest niezwykle zmotywowany by szukać nowych talentów piłkarskich we Włoszech, ale i globalnie. 

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *