Fortuna 1. Liga: Został wyznaczony nowy termin meczu Arki Gdynia z Górnikiem Łęczna

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Organy zarządzające rozgrywkami Fortuna 1. Liga próbują nadrobić zaległości logistyczne, które wystąpiły na początku sezonu. Odpowiedzialna za terminarz gier komórka organizacyjna wyznaczyła nowy termin starcia Arki Gdynia z Górnikiem Łęczna.

W ramach uzupełnienia 3. kolejki spotkań na zapleczu PKO BP Ekstraklasy obie ekipy zmierzą się 21. października. Wspomniana potyczka zapowiada się emocjonująco, ponieważ każda z drużyn posiada spore doświadczenie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Podopieczni Ireneusza Mamrota od inauguracyjnej kolejki dają sygnał, że zamierzają jak najszybciej powrócić do polskiej elity. Po sześciu rozegranych bojach, plasują się oni na 4. miejscu, mając pięć oczek straty do wicelidera – Bruk-Betu Termaliki Nieciecza (18 pkt). Ich oponenci również należą do grona faworytów obecnej stawki i zajmują piątą lokatę. Górnik ma taki sam dorobek punktowy, co drużyna z Pomorza, ale rozegrał o jeden mecz mniej. Popularni “Zielono – Czarni” po raz ostatni w Ekstraklasie występowali w kampanii 2016/17.

Jak dotąd w ligowych zmaganiach przewodzi Łódzki Klub Sportowy, który nie stracił jeszcze ani jednego punktu. Zawodnicy Wojciecha Stawowego zachwycają kibiców, na co dzień śledzących polski futbol klubowy.

Źródło: oficjalny serwis internetowy Arki Gdynia, portal Łączy Nas Piłka, własne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.