Fortuna 1. Liga: Roszady w sztabie szkoleniowym Sandecji

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Dariusz Dudek chce na nowo udowodnić, że jest dużej klasy fachowcem. Wspomniany szkoleniowiec podjął się trudnej misji, polegającej na utrzymaniu Sandecji Nowy Sącz na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. W rundzie wiosennej czeka ją masa wymagających rywalizacji. Klub za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego poinformował dzisiaj o wzmocnieniu sztabu trenerskiego o osobę Marcina Nawrata.

Wzmiankowany Nawrat weźmie odpowiedzialność za odpowiednie przygotowanie fizyczne zawodników “Dumy Nowego Sącza”. W ostatnich latach świadczył usługi w charakterze trenera personalnego. Dariusz Dudek ma nadzieję, że odpowiednio wysoka wytrzymałość na boisku, będzie istotnym atutem w walce o ligowy byt. W rundzie jesiennej oglądaliśmy sporo pojedynków, w których popularni “Sączersi” byli bardzo łatwo ogrywani przez przeciwników.

W 18. kolejce gier, Sandecja zmierzy się u siebie z Miedzią Legnica. “Miedzianka” należy do grona pretendentów do wywalczenia bezpośredniego awansu do polskiej elity. Jest rywalem, z którym każda ekipa na pierwszoligowej arenie ma ogromne problemy. Gospodarze, z całą pewnością nie będą mogli liczyć na “łatwą” zdobycz punktową. W inauguracyjnej serii meczów aktualnego sezonu, Legniczanie wygrali 3:1 z  “Biało – Czarnymi”.

Źródło: oficjalny serwis internetowy Sandecji Nowy Sącz, własne.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *