Fortuna 1. Liga: Mecz Chrobrego Głogów z Odrą Opole przełożony na kolejny tydzień

Łączy Nas Piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Rozgrywki Fortuna 1. Liga 2020/21 nabierają coraz szybszego tempa. Już jutro zainauguruje 10. kolejka zmagań na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Niestety, kibice będą mogli delektować się jedynie “połową” pierwotnego harmonogramu gier. Jest to silnie związane z sytuacją epidemiologiczną w Polsce.

Dotyczy to, między innymi, rywalizacji Chrobrego Głogów z Odrą Opole. Wspomniany pojedynek zaplanowano na najbliższą niedzielę, ale już wyżej wzmiankowany powód, czyli sytuacja związana z COVID-19, uniemożliwiła zrealizowanie takiej operacji.

Komórki organizacyjne odpowiedzialne za sprawy logistyczne wyznaczyły datę, a jest nią 30. dzień października (piątek). Należy wspomnieć, że terminarz staje się coraz bardziej “napięty”, z tytułu przekładanych spotkań. Wczoraj na portalu poinformowaliśmy o odwołaniu starcia Radomiaka Radom z Łódzkim Klubem Sportowym.

W najbliższy weekend dojdzie do potyczki, w której Górnik Łęczna podejmie na własnym obiekcie Miedź Legnica. Obie drużyny posiadają na swoim koncie spore doświadczenie na najwyższym stopniu rozgrywkowym w Polsce. Wielu ekspertów zapowiada opisywaną batalię, jako najciekawszy punkt dziesiątej serii gier. Mecz odbędzie się w niedzielę o 16:00.

Źródło: oficjalny serwis internetowy Chrobrego Głogów, własne.

 

 

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *