Dariusz Formella zostanie drugi raz wypożyczony z Lecha Poznań do Arki Gdynia. Poinformował o tym na Twitterze poznański dziennikarz Maciej Henszel.

O wypożyczeniu młodego zawodnika Kolejorza mówiło się od dłuższego czasu. Mimo wystawiania go w pierwszym składzie, nie spisywał się on na miarę oczekiwań trenera Bjelicy. Dlatego też Chorwat postanowił go wypożyczyć tam, skąd przyszedł, czyli do gdyńskiej Arki. Formella do Poznania przyszedł za 100 tys. euro. Mimo jego wątpliwej jakości występów w Poznaniu jest regularnie powoływany do kadry U21, gdzie paradoksalnie rozgrywa głównie dobre spotkania. Kontrakt pomocnika Lecha trwa do 2019, natomiast Arka wypożyczy zawodnika do końca tego sezonu.

Mówi się również o wypożyczeniu kolejnego z młodych graczy. Szkoleniowiec Lecha na jednej z konferencji przedmeczowej wspomniał, że dla takich graczy jak m.in. Kamil Jóźwiak ważna jest gra i zdobywanie doświadczenia w meczach o stawkę. Ogony to dla wychowanka Lecha zbyt mało.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.